قرارداد ۱۸ ماهه با پاری سن ژرمن در انتظار دیوید بکام

یکشنبه 27 آذر 1390 05:27 ب.ظ

نویسنده : ناصر
به زودی قرارداد ۱۸ماهه بکام با این باشگاه پاریسی منعقد خواهد شد تا این بازیکن انگلیسی تجربه حضور در در پنجمین لیگ فوتبال را پس از لیگ جزیره، لالیگا،سریA و‌ ام ال اس کسب کند .
ستاره انگلیسی باشگاه گالکسی به پاریس یفر کرد تا باب مذاکره با مدیران باشگاه پاری سن ژرمن برای پیوستن به این باشگاه را جدی‌تر باز کند.

به گزارش ایلنا، دیوید بکام که قراردادش با باشگاه گالکسی در پایان سال ۲۰۱۱ به پایان می‌رسد هم اکنون به پاریس سفر کرده تا در قلب فرانسه درخصوص حضور در باشگاه پاریس سن ژرمن با مدیران این باشگاه بر سر میز مذاکره بنشیند.


اگرچه چندین باشگاه لیگ برتری از جمله تاتنهام و کوئینزپارک رنجرز نیز برای خرید کاپیتان سه شیر‌ها ابراز علاقه کرده‌اند اما به نظر می‌رسد این باشگاه پاریسی که لئوناردو را که رابطه بسیار خوب با دیوید بکام دارد به عنوان مدیر ورزشی در تیم خود دارد، ‌ از بخت بیشتری برای به خدمت گرفتن بکام برخوردار باشد.


به نظر می‌رسد به زودی قرارداد ۱۸ ماهه بکام با این باشگاه پاریسی منعقد خواهد شد تا این بازیکن پا به سن گذاشته انگلیسی تجربه حضور در پنجمین لیگ فوتبال را پس از لیگ جزیره، لالیگا،سریA  و‌ ام ال اس کسب کند.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: دیوید بکهام ، دیوید ، بکهام ، دیوید بکام ، بکام ، اخبار ، خبر ، دیویدبکهام ، دیویدبکام ،
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات